FAQ: Accent Blue Nasıl Bir Araba?

Hyundai Accent Blue hangi paketleri?

Hyundai Accent Blue Donanım olarak kullanıcılarına üç seçenek sunmaktadır. Bunlar Mode, Mode Plus ve Prime paketleridir. ABS + EBD + BAS+ ESP + VSM + TCS tüm paketlerde yer almaktadır.

Hyundai Accent Blue Nedir?

Hyundai Accent Blue nedir? Hyundai Accent Blue; Hyundai markasının Accent modelinin 4. nesil otomobil modelidir. Bunlardan ilki 1994-2000 model yılları arasında X3 adı verilen 1. nesildir. 2. neslin kasa kodu LC’dir ve Admira ismi ile anılır; 2000-2006 yılları arasında seri olarak üretilmiştir.

Accent Blue lpg ne kadar yakar?

Yakıt deposu hacmi 43 litre. Üretici verilerine göre, şehir içi yakıt tüketimi 8.2 lt/100km, Şehir dışı yakıt tüketimi 5.4 lt/100km ve ortalama yakıt tüketimi 6.4 lt/100km olarak belirtilmiş.

Hyundai Accent Blue 1.4 benzinli kaç beygir?

100 beygir gücü ve 133 Nm tork üretebilen yeni 1.4 D-CVVT benzinli motor, düşük yakıt tüketimi ve karbon emisyonu değerleriyle hem ekonomik hem yüksek performanslı hem de çevrecidir.

Hyundai Accent Blue hangi motor?

2015 yılı ile birlikte bir dizi yenilikle karşımıza çıkan model, 136 beygirlik 1.6 litre dizel motoru ve 7 ileri DCT şanzımanıyla satışa sunulmaya başlandı.

Accent Blue DCT ne demek?

Gücü 128 beygirden 136 beygire çıkarılan yeni 1.6 CRDi motor ile birlikte sunulan DCT şanzıman seçeneği ise tork konvertörlü klasik otomatik şanzımanlara göre daha ekonomik ve daha sportif bir sürüş imkanı vaat ediyor.

You might be interested:  Hızlı Cevap: Araba Reklam Yazıları Nasıl Sökülür?

Hyundai Accent Blue hangi ülkede üretiliyor?

Accent modeli Güney Kore, Hindistan, Rusya, Türkiye ve İran’da üretilmektedir.

Hyundai Accent Blue yakıt deposu kaç litre?

2016 Hyundai Accent Blue 1.6 CRDi DCT İnceleme B Segment içinde bulunan Hyundai Accent, Dizel yakıt kullanır. Yakıt fiyatları ile son güncel bilgileri görmek için TIKLAYIN. 43 litrelik deposu ile şehir içinde 5.70 lt/100km, şehir dışında 4.00 lt/100km ve ortalama tüketimine baktığımızda da 4.60 lt/100km sahiptir.

Accent Blue 1.4 D CVVT ne demek?

2014 yılı ile birlikte Accen Blue modeliinde yeni nesil 1.4 D – CVVT benzinli üniteyi sunmaya başlayan Hyundai, motorda yer verdiği ikili sürekli değişken supap zamanlama sistemi ( D – CVVT ) ile düşük yakıt tüketimi ve karbon emisyon değerleriyle, hem ekonomik, hem daha yüksek performanslı, hem de çevreci olmayı vaat ediyor

Accent Blue hangi segment?

Hyundai Accent Blue B Segmenti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *