FAQ: Albea Nasıl Bir Araba?

Fiat Albea hangi ülkede üretiliyor?

Fiat lisansı ile Bursa’daki Tofaş fabrikasında üretilen Fiat Albea ‘nın, yaklaşık bir yıldır Rusya’da sürdürülen üretim çalışmaları başarı ile sonuçlandı.

Fiat Albea Sole ne demek?

İtalyanca’da güneş anlamına gelen Sole ‘de, Albea ‘nın mevcut 1.4 FIRE 77 bg benzinli motoru ile 1.3 Multijet 70 bg dizel motorları kullanılıyor. Fiat Albea artık Albea Sole adıyla satılacak.

Albea kaç bin km yapar?

Fiat Albea Multijet, bir depo yakıtla 1.200 kilometreden fazla yol katedebiliyor.

Fiat Palio nerede üretiliyor?

Palio üretimi devam eden Brezilya ve Arjantin’i, yakın bir zamanda Türkiye izleyecek. Aynı zamanda Türkiye 110 bin adet kapasiteyle Brezilya ve Arjantin’den sonra en fazla Palio üretim kapasitesine sahip ülke olacak. Brezilya’da 400 bin adet, Arjantin’de ise 100 bin adet Palio üretiliyor.

Fiat Albea 1.3 Multijet kaç beygir?

2009 Fiat Albea 1.3 m-jet (70 bg)

Albea anlamı nedir?

1) tofaş-fiat işbirliği ile üretilmiş bir araç modeli, ayni zamanda argoda “ya” anlaminda kullanilan “bea” kelimesi ile “al” kelimesinin birleşiminden oluşan, “alsana ya” anlamini taşimaktadir, 18-22 milyar arasinda olan, aracın fiyatı performansina değer bir ücrettir.

Fiat Sole ne demek?

İtalyanca’da güneş anlamına gelen “ Sole ” adını taşıyan “ Fiat Albea”nın, uygun fiyat donanımları ve daha şık tasarımlarıyla tüketicinin beğenisine sunulduğu bildirildi. Albea Sole ürün gamı, Dynamic ve Active versiyonlardan oluşuyor.

You might be interested:  Sık sorulan: Araba Sileceği Nasıl Takılır?

Albea 1.3 Multijet triger zinciri ne zaman değişir?

Triger kayışları genellikle 100.000 kilometrede bir değiştirilir.

Fiat Albea Sole 1.3 Multijet ne kadar yakar?

8- FIAT ALBEA SOLE 1.3 MULTIJET Sedan otomobil pazarının bir diğer çok satanı olan Albea 1.3 Multijet, 70 HP’lik motoru için 4.7 lt/100 kmdizel yakıta ihtiyaç duyuyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *