FAQ: Yaparsın Aşkımda Hangi Araba Veriliyor?

Ben bilmem eşim bilir hangi marka araba Veriyor 2020?

FOX TV daha önce de araba kazanmış yarışmacıların (10-20 yarışmacı gibi) hepsine bir arada toplu törenle arabalrını teslim ediyor. Yaparsın Aşkım yarışmasında verilen araç Hyundai İ20 2019 model arabadır… Efsaneler özlenir, efsaneyse mutlaka geri gelir!

Ben bilmem eşim bilir araba markası nedir?

Elemelerden sonra geriye finale kalan 2 çift başa baş bir yarış sonrasında Ufuk Özkanın heyecanlı anlatımı ve sunuculuğu ile 2018 model bir Suzuki Vitara arabaya kavuşacak.

Yaparsın aşkım ödül ne?

Bugün, FOX TV’de yeni bölümde İlker’in Çiftliği’nde Yaparsın Aşkım devam ediyor. Çiftçilerin yarıştırıldığı Yaparsın Aşkım programının ödülü traktör! Yaparsın Aşkım traktör ödülü çiftçi çiftlere derman olacak! Traktörü kazanan Huriye ve Süleyman çifti oldu.

Ben Bilmem Eşim Bilir arabaya kaç kişi sığar?

Yeni sezona yeni dekor ve yeni oyunlarla giren Ben Bilmem Eşim Bilir ekran başındaki izleyicilere heyecanlı anlar yaşatıyor. Esin Tokal – Murat Döldüş çifti arabaya tam 17 kişi yerleştirerek bir önceki 16 kişi rekorunu kırdı. Bu oyunu kazanan çift, sıfır kilometre arabanın sahibi oldu.

Ben Bilmem Eşim Bilir Denise kaçıncı bölüm?

Bölüm. Kanal D’nin sunuculuğunu İlker Ayrık’ın yaptığı sevilen yarışma programı ” Ben Bilmem Eşim Bilir “in bu bölümünde; Denise Horgan- İlkay Yayım, Derya- Metin Yeşil, Zeynep- Aziz Aykut, Özgü- Mehmet Ali Çetindağ çiftleri yarışacak.

You might be interested:  Okuyucular soruyor: Pilsan Akülü Araba Nasıl Şarj Edilir?

Yaparsın Aşkım traktör markası nedir?

Televizyon dünyasının en renkli yarışma programları arasında yer alan Yaparsın Aşkım, yeni sezonun ilk bölümünde konsept değişikliğine giderek çiftçileri yarıştırdı. 4 çiftin büyük ödül New Holland marka traktör için kıyasıya mücadele ettiği yarışmayı Huriye ve Süleyman çifti kazanarak, traktörün sahibi oldu.

Yaparsın Aşkım yeni bölüm ne zaman 2021?

Sevilen TV programı Yaparsın Aşkım 20 Ocak 2021 Çarşamba günü saat 20.00’de FOX TV’de yayınlanacaktır.

Yaparsın Aşkım hangi günler Yayinlaniyor?

Yaparsın Aşkım programı artık çarşamba günleri değil, cumartesi günleri Fox TV ekranlarından izleyiciyle buluşacak. Yaparsın Aşkım ‘ı artık her cumartesi günü saat 20:00’da Yaparsın Aşkım programını Fox TV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Bir arabaya kaç kişi sığar?

Pakistan’ın güneyindeki Karaçi kentinde bir küçük otomobile 19 kişi binerek, bu alanda 18 kişi olan rekoru kırdı. Grup böylece Guinness Rekorlar Kitabı’na girmeye hak kazandı. Karaçi Dil Okulu’nda eğitim gören 19 öğrenci, Guinness Rekorlar Kitabı Pakistan yetkilileri gözetiminde, bir araca sığmayı başardı.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *