Hızlı Cevap: Dacia Stepway Nasıl Bir Araba?

Stepway hangi marka?

Dacia, tamamen yenilenen B-HB segmentindeki temsilcisi Sandero ve B-SUV segmentinin yeni oyuncusu Sandero Stepway ile tüketicilere bir otomobilde olması gereken tüm özellikleri sunuyor.

Dacia Sandero neden ucuz?

Sandero, çok güçlü motorlara sahip olmadığı için arka tekerleklerde kampana fren ile idare edebiliyor. Dacia Sandero neden çok ucuz sorusunun cevabı onun amacında gizli: “En uygun fiyatlara çekici bir otomobil alternatifi sunabilmek.” Yani aslında ucuz ve vasat değil, uygun ve yeterli.

Sandero SUV mu?

MACERACI SUV RUHU. Dinamik ön tasarımı, yepyeni jantları ve yerden yüksekliği modele güçlü bir SUV duruşu kazandırıyor. Yeni Y şeklindeki ışık imzalı LED farlar, ön tasarıma kattığı derinlik sayesinde modelin karakterini daha da güçlendiriyor.

Sandero Stepway SUV mu?

Dacia Sandero Stepway tasarımındaki SUV görünümü ve maceracı havasını korumuş. Bu yenilenmeyle daha dinamik ve modern bir otomobil olmuş.

Dacia hangi ülkeye aittir?

Dacia ‘nın misyonu modern, sağlam aile otomobillerini Romanya’daki herkes için ulaşılabilir hale getirmekti. Dacia bir Renault Grubu markası haline geldi.

Dacia Sandero hangi segment?

Yeni Sandero ailesiyle Dacia olarak yeni bir segmentte de yer alacağız. Yeni Sandero B-HB segmentinde de rekabet etmeye devam ederken, Yeni Sandero Stepway ile artık B-SUV segmentinde de söz sahibi olacağız.

2021 Sandero Stepway ne zaman gelecek?

Nisan 2021 itibariyle Dacia Sandero ve Sandero Stepway ailesinin yeni nesil ürünlerinde ilk bölge teslimatlarının başlaması planlanıyor.

You might be interested:  Okuyucular soruyor: Araba Koltuğundan Yağ Lekesi Nasıl Çıkar?

Otomatik Sandero var mı?

Dacia neden amiral gemisi önce Duster’da değil de Sandero ‘da otomatik vites seçeneğini getirdi.

Dacia Sandero Stepway kaç motor?

Sürüş konforu Yeni nesil xtronic 2 pedallı otomatik vites kutusuyla donatılan bu 3 silindirli 90 bg turbo motor, rahat kalkış yapmanıza ve esnek hızlanma deneyimine ve yumuşak vites geçişlerine olanak tanır.

Dacia Stepway yeni kasa ne zaman gelecek?

Dacia Sandero ve Sandero Stepway ‘in 2021’in ilk çeyreğinde Türkiye’de satışa sunulması bekleniyor.

Dacia Sandero Stepway yakıt deposu kaç litre?

Yakıt fiyatları ile son güncel bilgileri görmek için TIKLAYIN. 50 litrelik deposu ile şehir içinde 4.70 lt/100km, şehir dışında 3.10 lt/100km ve ortalama tüketimine baktığımızda da 4.10 lt/100km sahiptir. Araç 2020 üretim yılında 131.750 ‘den başlayan fiyatlar ile satışa sunulmuştur.

Sandero Stepway hangi ülkenin?

Dacia, 1966 yılında Romanya hükümetinin açmış olduğu ihale sonucu kurulmuş, adını Romanya topraklarının eski adı olan Daçya’dan alan, 1999 yılında Renault bünyesine geçen Romanyalı otomobil üreticisi. Ayrıca Renault’un Romanya’daki markasıdır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *