Hızlı Cevap: Infiniti Nasıl Bir Araba?

Infiniti araba kime ait?

Infiniti, Nissan Motors’a bağlı ABD, Kanada, Orta Doğu, Güney Kore ve Tayvan pazarlarında satışa sunulan lüks otomobil markasıdır.

Infiniti Türkiye’den çekildi mi?

Yeni INFINITI araçların Türkiye satışları artık durdurulmuştur.

Infiniti Q30 hangi segment?

Premium kompakt crossover segmentindeki park yardımcıları açısından en zengin ekipman Infiniti Q30 ‘da sunuluyor. Ön, arka ve yan aynalardaki kameraları sayesinde 360 derece görüş kolaylığı sağlayan Infiniti Q30 ile kalabalık alanlarda bile etrafınızı görmek ve manevra yapmak sorunsuz gerçekleşiyor.

Infınıty ne demek?

İsim sonsuzluk, sınırsızlık, namütenahilik. İsim sonsuz/sınırsız/namütenahi şey.

C segment SUV ne demek?

C Segmenti SUV Araçlar C segmentindeki SUV araçlar kompakt yapıları ile dikkat çekiyor. Kabin genişlikleri, hacimleri ve bagaj büyüklükleri de B segmentine göre daha cömert oluyor. Ayrıca bu segmentteki SUV araçların malzeme kaliteleri ve donanımları da artıyor.

Ford Tourneo Courier hangi segment?

Bu segment kapsamında ve MPV gövde tipinde olan araçları düşündüğümüzde de Fiat 500L ve Ford B-Max aklımıza geliyor. Ayrıca Peugeot Partner Tepee, Fiat Doblo ve Fiorino Panorama, Dacia Logan MCV, Ford Tourneo Courier gibi ticari otomobiller de yine B segmentine dahil ediliyor.

A segmenti araçlar hangileri?

Bunlar arasında Fiat 500, Hyundai i10, Smart ForTwo, Citroen C1, Peugeot 107, Fiat Panda, Chevrolet Spark, Audi A1 modelleri öne çıkıyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *