Okuyucular soruyor: Air Wick Araba Kokusu Nasıl Takılır?

Air Wick koku makinesi nasıl kullanilir?

AIR WICK OTOMATİK ODA KOKUSU NASIL KULLANILIR?

 1. Air Wick Oda Kokusu makinenizi iki ucundan tutup çevirerek açın ve iki parçaya ayırın.
 2. Air Wick yedek spreyin kapağını çıkartın ve oda kokusu makinesinin içine yerleştirin.
 3. Yerleştirdikten sonra makinenin üst parçasını üzerine takıp tık sesini duyana kadar çevirin.

Glade sport araba kokusu nasıl takılır?

Şişenin başlığını çevirerek tekrar yerine takınız. 4. Şişeyi plastik dekoratif ünitenin içine uygun şekilde yerleştiriniz ve üniteyi nazikçe kapatınız. 5. Glade araba kokusunu aracınızın havalandırma deliklerinin arasına takınız ve ünitenin dikey konumda durduğundan emin olunuz.

Oto kokusu nasıl takılır?

Kullanımı Şişeler, içindeki parfümün akmaması için plastik tıpa ile kapatılır ve kapağı takılır. Kapağın altındaki şeffaf tıpayı çıkardıktan sonra tekrar kapağı kapatınız. Araba hareket ettikçe ve kapak ıslandıkça aracın içine koku yayılacaktır. 1 Şişe ortalama 1 ay kadar kalıcılık sağlamaktadır.

Air Wick koku Makinesi kaç dakikada bir püskürtür?

Hafif, orta ve yoğun koku seçenekleriyle istediğiniz yoğunlukta spreyleme sağlayabilirsiniz. İlk püskürtme 15 saniye sonra gelecektir. Cihazı yüzünüzden her zaman uzak tutunuz.

Air Wick kaç gün gider?

Air Wick ® Freshmatic® 60 gün boyunca evinize otomatik olarak hoş bir koku yayar. Böylece eviniz sürekli istediğiniz gibi kokar.

You might be interested:  Okuyucular soruyor: Araba Al Sat Nasıl Yapılır?

Glade Banyo kokusu nasıl kullanılır?

Dilerseniz Lavanta Ferahlığı, dilerseniz diğer Glade Banyo Hava Tazeleyici yedek aerosolü cihaza yerleştirin ve parfümü püskürtmek için Glade logosunun üzerine basın. Duvara asarak kullanmak için; cihazın arkasındaki yapışkanı çıkartın ve istediğiniz yere Glade logosu size bakacak şekilde yapıştırın.

Araba Kokusu Nasıl Kullanılır?

. İp ve kilitli boncuk ile aracınızın aynasına,cama çarpmayacak şekilde asınız.. Kokunun azaldığını hissettiğinizde şişeyi kısa süre ters çevirerek ahşap kapağın tekrar asans almasını sağlayınız.

Yeni araba kokusu nasıl giderilir?

Öncelikle arabanıza temiz hava akışını sağlamanız gerekmekte. Yani mevcut havanın içeride sürekli dolaşmasının önüne tek tuşla geçmeniz gerekiyor. Bunun yanı sıra araç koltuklarının altına bir kap içerisinde karbonat ya da sirke koyabilirsiniz. Bu şekilde koku farklı kimyasallar tarafından emilecektir.

Little Trees hangi ülkenin?

Little Trees Yeni Araba Kokusu New Car A.B.D.’den ithal dünyanın lider hava tazeleyicisidir. Malzemelerden üretilmiştir. Little Trees ‘in çabuk, güçlü ve uzun ömürlü etkisi vardır. Taze ve uzun ömürlü, hoş kokuya ihtiyaç duyduğunuz her yerde kullanılır.

Bargello araba kokusu nasıl kullanılır?

Kapak şişeye takılıyken ara sıra şişeyi ters çevirerek kapağın ıslanmasını sağlayarak kokunun araç içinde daha yoğun şekilde yayılmasını sağlayabilirsiniz. Bargello Oto Kokusu ile hareket halindeyken şişe sallandıkça aracınızın odunsu koku ferahlığında sürüş keyfini yaşayacaksınız.

Arabanın ICI nasıl güzel kokar?

Sevdiğiniz meyve veya çiçeğin kokusunu, özünü veya suyunu çıkartıp sprey kutularına koyarak elde edebilirsiniz. Kimyasal kullanılmayan bu kokular aracınızın daha doğal kokmasını sağlayacaktır. Araç kokusunu araca yayılacak şekilde sıkmak kokunun kalıcılığını arttıracaktır.

Sıfır araç kokusu nedir?

Ksilen: Toluene benzeyen bu kimyasal, kömür ve petrolden elde edilir; sıvı ve çok yanıcıdır. Kauçuk ve deri sanayinde çokça kullanılan ksilen tatlı bir kokuya sahiptir ve sıfır araba kokusunun oluşmasındaki esas kimyasallardan biridir.

You might be interested:  Hızlı Cevap: Araba Nasıl Yıkanmalı?

Discover koku makinesi nasıl kullanılır?

Kötü kokulara karşı etkili ve ekonomik bir çözümdür. Kullanımı:

 1. Cihazın açma mandalını bastırarak ve ön kapağı kendinize doğru çekerek açınız.
 2. 2 adet büyük boy pili, pil yuvasına, sembollere uyarak doğru şekilde yerleştiriniz.
 3. Uygun bulduğunuz püskürtme aralığını ayarlayınız.

Oda parfümü nasıl kullanılır?

Bir tarafı ile kokuyu iyice karıştırıp yarım saat o şekilde beklettikten sonra çubukları ters çevirmelisiniz. İçine soktuğunuz kısım kokuyu içine çekmiş olacağından koku dağılımı hemen o an başlar. Bu çubukları kurudukça tam tersine çevirerek içte kalan kısmı dışarı çıkarmanız gerekir.

Airwick Essential Mist nasıl kullanılır?

45 Güne kadar Etkilidir.

 1. Cihazın dış kapağını için yukarı doğru itin.
 2. Üç adet pili yerleştirin.
 3. Yedek şişenin kapağını çıkarın ve şişeyi cihazın içine “klik” sesi duyulana dek yukarı doğru iterek yerleştirin.
 4. Cihazın dış kapağını tekrar kapatın.
 5. Cihazı çalıştırın (mavi ışık yanar) yoğunluk ayarını seçin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *