Okuyucular soruyor: Fiorino Nasıl Araba?

Fiorino en dolu paketi hangisi?

FIAT Fiorino Premio, özellikleri ile hepsinin üzerinde, yani FIAT Fiorino full paket almak isteyenlerin seçmesi gereken paket bu. Safeline ise Pop modelinin yükseltilmiş versiyonu.

Fiat Fiorino Panorama ne demek?

Yukarı doğru açılan kapısıyla yükleme ve görüş rahatlığı sağlayan Fiorino Panorama, 3. sıradaki camıyla da iç mekanda daha ferah bir ortam sunuyor. Fiat Fiorino Panorama, iki farklı donanım paketi Pop ve Premio donanım seçeneklerini 1.3 litrelik turbo dizel motoruyla birleştiriyor.

Fiat Fiorino otomobil mi kamyonet mi?

Kamyonet olduğu için hız sınırı otomobillerden daha düşük sanırım. Kamyonet olduğu için hız sınırı otomobillerden daha düşük sanırım. Sadece fiat ın doblo ve fiorino ‘ nun panorama modelleri binek olarak geçiyor. Sadece fiat ın doblo ve fiorino ‘ nun panorama modelleri binek olarak geçiyor.

Fiorino ne anlama gelir?

İtalyanca sözlükte fiorino sözcüğünün tanımı Sözlükteki florinin tanımı yüzyıldan itibaren Floransa’da basılan altın madeni paradır.

Fiorino yakıt lambası yanınca kaç km gider?

Avrupa standartlarına göre araç, yakıt lambası yandıktan sonra en az 80 kilometre gitmelidir.

Fiat Fiorino 1.3 Multijet kaç beygir?

Fiorino Kombi 1.3 Multijet 16V 1,2 lt Dizel motoruyla güç üretiyor. 1248 cc motor 95 beygir güç ve 200 Nm tork üretiyor. Bu güç 5 ileri Manuel vites ile Ön tekerlere aktarılıyor. Otomobil 0’dan 100 km/s hıza 11.9 saniyede ulaşıyor ve 167 km/s (104 mph) maksimum hıza sahip. Araç Euro 6 emisyon standardına sahip.

You might be interested:  Hızlı Cevap: Kredi Borcu Olan Araba Nasıl Satılır?

Fiat Fiorino lpg ne kadar yakar?

Karma Tüketim (100 km) 7.3 lt. LPG Kapasitesi 30 lt. LPG Şehir İçi Tüketim (100 km) 10.7 lt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *