Okuyucular soruyor: Marmara Adasına Araba Ile Nasıl Gidilir?

Marmara adasına araçla gidilir mi?

Tatilinizi Marmara Adası ‘nda değerlendirebilmek ve Marmara Adası ‘na ulaşım olarak Tekirdağ, İstanbul, Silivri ve Erdek’te bulunan gemi ve deniz ulaşım araçlarını kullanabilirsiniz. Kolay ulaşımı, İstanbul, Tekirdağ ve Balıkesir’e olan yakılınlığı ile Marmara Adası tatilcilerin gözdesi durumundadır.

Istanbuldan Marmara adasına araçla nasıl gidilir?

İstanbul, Tekirdağ ve Erdek’ten, Marmara Adası ‘na direkt ulaşım mümkün. Tekirdağ ve Erdek’ten arabalı vapurlar hareket ederken İstanbul’dan, İDO feribotları ile Marmara Adası ‘na ulaşılabiliyor. Erdek – Marmara Adası vapurla yaklaşık 2 saat.

Marmara Adası Arabalı Vapur nereden kalkıyor?

Tekirdağ Barbaros İskelesi dışında, Marmara Roroya ait arabalı feribot seferleri Tekirdağ Limanından da yapılmaktadır. Tekirdağ Akport İskelesinden Yavuznaz, Ömer Kaptan, Özkaptan ve Adalar 1 arabalı feribotları Avşa Adası ve Marmara Adasına ulaşım sağlamaktadır.

Avşa Adası’na arabayla nasıl gidebilirim?

Avşa Adası ‘ na İstanbul’dan kendi arabanız ile gitmek istiyorsanız Tekirdağ üzerinden kalkan feribot seferlerini kullanmalısınız. Eğer Çanakkale-Bursa-Balıkesir-Bandırma istikametinden gelecek iseniz Erdek’ten Kalkan Gestaş Gemisini Tercih Edebilirsiniz. Not: Gestaş Gemisi ile Araba ile gelşebilirsiniz.

Marmara Adası’na feribot var mı?

Tekirdağ Marmara Adası feribot seferleri ile adaya kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Tekirdağ Babaros’tan Marmara Adası feribot sefeleri ve Erdek Marmara Adası Feribot Seferleri de bulunmaktadır. Tekirdağ Barbaros’tan Marmara Adasına her gün feribot seferi bulunmaktadır.

You might be interested:  Soru: Kemalpaşa Araba Pazarı Hangi Gün?

Marmara adasına nasıl gidilir 2020?

İstanbul, Tekirdağ ve Erdek’ten, Marmara Adası ‘na direkt ulaşım mümkündür. Tekirdağ ve Erdek’ten arabalı vapurlar hareket ederken İstanbul’dan, İDO feribotları ile Marmara Adası ‘na ulaşılabilir. Erdek – Marmara Adası vapurla yaklaşık 2 saat. Tekirdağ – Marmara Adası vapurla yaklaşık 2 saat.

Ido da promo ne demek?

Deniz otobüsleri dış hatların tamamı EKONOMİ sınıfı koltuklardan oluşmaktadır. EKONOMİ sınıfında iki bilet sınıfından birini yolcularımız satın alabilirler: PROMO ( Promosyon biletler: iade edilemez) ve ECO ( Ekonomi sınıfının koşullu iade edilebilir bilet sınıfıdır.)

Erdek Marmara Adası feribot kaç saat?

Gestaş Avşa Adası Erdek arası yolculuk arabalı vapur seferleri ile ortalama 2 saat sürmektedir. Gestaş Avşa feribotu Erdek Balıklı, Ekinlik, Marmara Adası seferleri düzenlemektedir.

IDO Marmara Adası seferleri ne zaman başlıyor?

İDO ‘dan yapılan yazılı açıklamaya göre, havaların ısınmasıyla özellikle hafta sonları İstanbul’a yakın tatil ve dinlenme merkezlerine ilgi arttı. İstanbul Deniz Otobüsleri AŞ’nin ( İDO ) Avşa ve Marmara Adası seferleri 18 Nisan’da başlayacak.

Tekirdağ Marmara ilçesi var mı?

Tekirdağ ‘ın Kaç İlçesi Vardır? Tekirdağ ‘da toplam 11 ilçe bulunmaktadır. Nüfus yoğunluğunun en az görüldüğü ilçeler Marmara Ereğlisi ve Muratlı’dır.

Tekirdağ’dan arabalı vapur nerelere var?

Erdek Marmara Feribot Seferleri Marmara Roro seferleri; arabalı vapurlar ile Tekirdağ -Erdek, Tekirdağ -Bandırma, Erdek- Tekirdağ (Barbaros), Avşa Adası – Tekirdağ, Avşa Adası-Erdek, Erdek-Marmara ve Marmara Saraylar seferleri yaz tarifesi seferleri ile düzenlenmektedir.

Avşa Adası’na araba ile gidilir mi?

sorusunun cevapları; Tekirdağ’dan Akport Limanı’ndan, Erdek’ten merkez limanından, İstanbul Zeytinburnu’ndan Zeyport limanından düzenlenen arabalı vapurlar sayesinde Avşa Adası ‘ na araba ile gitmek çok kolaydır. Avşa Adası ‘nda araba yasak değildir.

You might be interested:  Soru: Taksitle Araba Nasıl Alınır?

Avşa Adası biletleri ne kadar?

Gestaş – Marmara Roro – Adalar 1 Erdek Avşa Adası Feribot Fiyatları

  • 65 Yaş Üstü, İndirimli Ada Kart ve Öğrenci: 12 TL.
  • Yolcu: 25 TL (Adalar 1 25 TL)
  • Adakart Otomobil: 65 TL.
  • Otomobil: 90 TL.
  • Kamyonet: 145 TL.
  • Kamyon: 220 TL.
  • Hızlı Feribot Gestaş: 35 Tam, 15 TL İndirimli.

Istanbul’dan Avşa’ya feribot var mı?

Avcılar Avşa Adası seferleri başlamıştır. 1 saat 50 dakika süren seferlerle İstanbul ‘ dan Avşa ‘ya gelirken artık daha hızlı ve konforlu gelebiliyorsunuz. Avcılar Avşa Adası İDO bilet fiyatı 126 TL’dir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *