Sık sorulan: Birevim Araba Nasıl Alınır?

Birevim araba kaç ayda alınır?

Ülkemizde araba almak isteyenlerin hayallerine faizsiz bir yöntemle ulaşmasının yolunu açma amaçlı kurulan Birarabam; isteyen herkesi herhangi bir fark ödemeden 66 aya kadar vade imkânıyla ister sıfır kilometre isterse ikinci el araba alma imkânı sunuyor.

Birarabam nasıl alınır?

Sistemden yarar sağlayabilmek için resmi internet sitesindeki formu doldurmak gerekmektedir. Formda isim ve iletişim bilgilerini doğru olarak veren bireyler yetkililerce aranmaktadır. Aramalardan sonra 429 TL’den başlayan aylık ödeme fırsatı ile taksitle araba alınabilmektedir.

Araba almanın en kolay yolu nedir?

Araba almanın en kolay yol taksitle ya da senetle araba alma olarak karşımıza çıkıyor. Katılım bankalarının sağladığı taşıt kredileri, araba almanın en kolay yolu ilk seçenek olarak karşımıza çıkmaktadır. Çünkü katılım bankalarında faiz yerine kar payı kullanılır.

Birevim sistemi nasıl işliyor?

BİREVİM ‘de peşinat ya da ara ödeme zorunluluğu bulunmaz. Ödeme planınız, koşullarınıza göre tamamen sizin tercihleriniz doğrultusunda oluşturulur. Ancak peşinat ödemek ya da ara ödeme yapmak, teslimatınızı daha erken almak ve ödemelerinizi olması gerekenden daha kısa sürede bitirmek gibi büyük avantajlar sağlar.

Birevim peşinat ne kadar?

Konut kredisi kullanarak ev almak isteyen birinin, kredi tutarının yaklaşık %25’i oranında peşinat ödemesi gerekiyor.

You might be interested:  Soru: Araba Boyama Ne Kadar?

Birevim kaç yaşında?

Tasarrufun bir finans aracı olarak kullanıldığı “Birlikte Tasarruf Finansı” yönteminin mimarı BİREVİM, 2016 yılında kuruldu.

Katılım evimden nasıl araba alınır?

Size en yakın şubemize başvurarak, 444 11 00 numaralı müşteri danışma hattımızı arayarak ya da online başvuru formunu doldurarak tasarruf finansman yöntemlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilir, size en uygun yöntemi seçerek peşinatsız taksitle araba alabilirsiniz.

Birevim sıra tespiti ne zaman?

Her 6 ayda bir sıra tespiti yaparak 6 kişinin evini teslim alacağı tarihi belirlemek de müşteri lehine yapılan bir uygulamadır.

Birarabam ne demek?

Birarabam, 80 aya varan taksit seçeneği ve tamamen faizsiz bir şekilde araba sahibi olmanızı sağlayan firmadır. Orta ve dar gelirli insanları araba sahibi yapan Bir arabam, ülkemizde araba almanın yeni yolu olarak tercih edilen sistemlerin başında yer alıyor.

Sifir arac almak icin ne gerekli?

Sıfır araç almak, ikinci el araç almaktan daha kolay bir işlemdir. Sıfır araç alışında gerekli belgeler şunlardır;

  • Bayiye noter ve trafik tescil işlemleri için verilmiş vekalet.
  • Nüfus cüzdanı fotokopisi.
  • Plakanın hani şehre ait olduğunu belirtecek olan ikametgah belgesi.

Otoboom güvenilir mi?

Bu sebeple OTOBOOM aynı zamanda son derece güvenilir bir bilgi ve araştırma kaynağıdır.

0 km araba ne zaman alınır?

Yeni bir otomobil alacaksanız burada size Ocak ve Şubat aylarını tavsiye edebiliriz. Çünkü genelde bu aylarda otomobil firmaları kampanyalarına hız verirler. Çünkü bu dönem yeni serilerin piyasaya çıktığı zamanlardır. Bunun içinde sıfır araçlarda fiyat yüksek olurken bir önceki senenin sıfır fiyatlarında düşme yaşanır.

Birevim devlet güvencesinde mi?

Birevim güvenilir mi sorusunun en iyi cevabı devlet nezdinde yasalaşan tasarruf finansman kanunudur. Ayrıca BDDK’nın belirlediği ve tasarruf sahibi ile Birevim arasında yapılan sözleşme içeriğinde, tasarruf sahibinin tüm hakları belirtiliyor ve tasarruf sahibinin tüm hakları güvence altına alınmış olunuyor.

You might be interested:  Hangi Araba Markası Hangi Ülkenin?

Birevim ne yapar?

BİREVİM; kendine ait bir iş modeli olan “Birlikte Tasarruf Finansı” yöntemi ve insan merkezli hizmet anlayışıyla bireylerin ev, araba vb. ihtiyaçlarına yenilikçi finansal çözümler üretir. BİREVİM; tasarruf sahiplerinin, borçlanarak değil, küçük tasarruflarla ev, araba vb. ihtiyaçlarına ulaşmasını mümkün kılar.

Eminevim nasıl bir sistem?

Sistem; faiz ödemeden, kişinin bütçesine göre, dilediği yerden istediği gayrimenkulü alabilmesini sağlar. Sistemin özünde imece ve yardımlaşma vardır. Eminevim sisteminin bir adı da Elbirliği Sistemidir. Kendi birikiminizle daha uzun bir sürede alacağınız evi Eminevim size daha kısa sürede teslim eder.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *