Sık sorulan: Captur Nasıl Araba?

Renault Captur 2020 ne zaman çıkacak?

Rekabetin en yüksek seviyelerde olduğu B-SUV segmentinde Fransız marka Renault oyuncusu olan Captur ‘u tamamen yeniledi! CMF-B platformuyla tamamen yenilenen otomobil 2020 yılının ilk yarısında Türkiye’de pazara sunulacak.

Captur cam tavan var mı?

Makyajlı Renault Captur ‘da tamamen LED farlar ve cam tavan geliyor.

Yeni Captur elektrikli mi?

Renault, B sınıf kompakt hatchback modeli Clio ile B sınıf kompakt SUV modeli Captur ‘u 2020 yılı için tamamen yeniledi. Bu araçların yeni jenerasyonları bu yıl içerisinde ülkemizde satışa sunulacaklar. Aracın tamamen elektrikli olarak kombine bir sürüş karakteriyle 50 km yol gidebileceği de açıklanan bilgiler arasında.

Yeni Captur hangi ülkede üretiliyor?

Fransız marka Renault ise Kadjar üretimini İspanya’da yer alan Palencia tesisinde, Captur ‘un ise yine İspanya’da yer alan Valladolid tesisinde gerçekleştiriyor.

Renault Captur Türkiye’ye geldi mi?

Yeni Captur 2020 yılının ilk yarısında Türkiye ‘de pazara sunulacak. Renault Mais Genel Müdürü Berk Çağdaş: “Avrupa’da B-SUV segment lideri olan Captur, daha belirgin yeni çizgileri ile dinamik ve güçlü bir SUV görünümü kazanıyor.

Yeni Captur kaç beygir?

Yeni 4 silindirli, direkt enjeksiyonlu turbo motorun 155 bg ve 270 Nm versiyonu, ekstra sürüş keyfi isteyenler için tasarlandı. 7 vitesli, çift kavramalı otomatik şanzımanıyla daha da heyecan verici bir deneyim için direksiyon üzerindeki F1 Tarzı Vites Kumandalarını kullanarak MULTI-SENSE Sport modunu aktive edin.

You might be interested:  FAQ: Ipotekli Araba Nasıl Satılır?

Captur SUV mu?

Modern ve inovatif sürüş destek sistemleri, 50’den fazla kişiselleştirme seçenekleri ve yenilenen iç ve dış tasarımı ile kişiselleştirilebilir SUV deneyimi. Yeni Captur, sunduğu en yeni sürüş destek teknolojileri ile daha da güvenli.

Renault Captur hangi yağ kullanılır?

ELF Renault Captur 1.5 Dci Filtre Bakım Seti 5w30 Motor Yağı

Renault Captur kac motor?

3 farklı benzinli motorla Türkiye’ye gelen yeni Captur ‘de, 100 beygirlik 1.0 TCe motor 5 ileri manuel vitesle sunuluyor. 7 ileri otomatik EDC şanzımanla sunulan 1.3 litrelik TCe motorlardan ilki 130, ikincisi ise 155 beygir gücünde.

Yeni Captur Türkiye’ye ne zaman gelecek?

Renault Mais yönetimi tarafından yapılan bilgilendirmeye göre Yeni Captur Kasım ayında satışa sunuluyor. 4-6 Kasım tarihleri arasında 2020 Renault Captur ‘un Türkiye tanıtımı yapılacak ve iddialı SUV’un ikinci nesli satışa sunulacak.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *